pokus bozdurma

Pokus Bozdurma

Pokus bozdurma nedir kısaca alışverişlerden oyunlara kadar her yerde ödeme yapılabilen bir sistemdir. Bunun yanı sıra arkadaşlarınız ile hesap bölüşmeniz, rehberinizden bir kişiye para göndermeniz mümkündür. Kullanım ücreti olmadığı gibi cep telefonu üzerinden uygulama mağazasına girerek indirmeniz mümkündür.

Sistem bankaya gereksinim olmadan 7 gün 24 saat transfer yapmanız, MasterCard geçerli olan her yerde kolay ve temassız şekilde fatura ödemeniz mümkündür. Harcama ise Pokus kart içerisine yüklenen miktar kadardır.

Pokus Nasıl Kullanılır?

Pokus nasıl kullanılır özellikle ilk kez kullanılacaksa bir soru işareti olabilmektedir. Uygulama cep telefonuna indirildikten sonra ad, soyad ve e-mail ile kayıt olduktan sonra kullanıma da kısa bir sürede başlamanız mümkündür.

Pokus Ücretleri Ne Kadar?

Pokus sistemi ücretsiz bir şekilde kullanılabilse de bir takım ücretli yönleri de bulunmaktadır. Bankadan havale-EFT işlemleri 6 TL olup 500 TL üzeri ATM işlemlerinde 1+yatırılan paranın yüzde 1’ii kadar ödeme yapılmaktadır.  500 TL ve altında ise ATM’yle para yatırma işlemleri ücretsiz biçimde gerçekleştirilebilmektedir.

Türk Telekom mağazalarında ise para yatırıldığı zaman, tutardan bağımsız 3 TL ödenmektedir. Ekspres hesaptan yararlanarak para yatırdığında da yüzde 10 ücret yer almaktadır. İsimli Pokus Kart’ına 49 TL, isimsiz karta ise 9.90 TL ile sahip olmanız mümkündür. Sanal ise ücretsiz biçimde uygulanabilmektedir.

pokus bozdurma
pokus bozdurma

Pokus Nakit Çevirme İşlemleri Nasıl Olur?

Pokus nakde çevirme, acil bir şekilde nakde gereksinim duyan herkes tarafından merak edilmektedir. Bu kapsamda hizmet veren pek çok platform olup bunların arasında her zaman en iyilerini seçmek şarttır. Bunun ilk adımı, ne kadar geniş kapsamda çözümler sunduğudur.

JantiBozum bu bakımdan sadece Pokus değil, farklı seçenekler üzerinden de işlem yapmanız mümkündür.  Her çalışma platformumuz tarafından dikkatli, özenli bir şekilde gerçekleştirildiği için sorunsuz biçimde kullanılabilmektedir.

Ayrıca ne kadar güvenli olup olmadığına da bakılmalıdır. Her site farklı olduğu için güvenlik konusunda da soru işaretleri olabilmektedir. Sitemiz sektörüne kesintisiz hizmet verdiği gibi, güçlü bir altyapıya da sahiptir. Pokus nakde çevirme işlemleri başvurduktan sonra tek seferlik yapılmakta olup ikinci kez yapmak için irtibat kurmak gerekmektedir.

Bunun için JantiBozum ile iletişime geçmeniz  yeterlidir. Platformumuz WhatsApp üzerinden bu çalışmaları hızlı bir şekilde yapmaktadır. İrtibat ardından gerekli bilgiler alınmakta, ardından da çalışmalar yapılmaktadır. Lakin sitemiz sahip olduğu gelişmiş yapısıyla bunları kısa sürede tamamlamaktadır.

Pokus Nakde Çevirme Oranları Nasıl?

Pokus nakde çevirme oranları platformlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Sitemiz bu konuda geniş hizmetler vermekte olup altta bulunan tablodan tüm bunları detayları ile beraber görmeniz mümkündür.

Türk Telekom120 TL SMS Mobil Ödeme50 TL Nakit Ödeme
Türk Telekom270 TL SMS Mobil Ödeme100 TL Nakit Ödeme
Türk Telekom300 TL SMS Mobil Ödeme150 TL Nakit Ödeme
Türk Telekom675 TL SMS Mobil Ödeme290 TL Nakit Ödeme
Türk Telekom945 TL SMS Mobil Ödeme390 TL Nakit Ödeme
Türk Telekom2700 TL SMS Mobil Ödeme1200 TL Nakit Ödeme
Pokus Bozdurma

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir